Tarnetingimused

ÜLD- JA MÜÜGITINGIMUSED

      Tingimused kehtivad e-poe omaniku Natur Select OÜ (edaspidi nimetatud „Müüja“) ja ostu sooritanud isiku (edaspidi nimetatud „Klient“) vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning müügi- ja tarnetingimustes kokkulepitust. Müüjal on õigus mistahes ajal teha e-poes pakutavatesse kaupadesse muudatusi. Müüjal on õigus ühepoolselt muuta müügi- ja tarnetingimusi ilma kohustuseta sellest Klienti eelnevalt teavitada.  

TOOTED

      Kõik e-poes kuvatavad Tooted ei pruugi alati laos olemas olla.E-poes kuvatud tootepildid võivad olla illustratiivse tähendusega ja tootekirjeldused võivad sisaldada ebatäpsusi. Klient, kes soovib tooteid e-poest osta, kohustub sisestama tellimuse täitmiseks vajalikud andmed. Kohustuslikud väljad on ostukorvis tähistatud tärniga (*).Klient kohustub esitama tõesed andmed, sest neist sõltub tellimuse täitmine. Müüja ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

      Valige internetipoes soovitud tooted. Kõik Teie poolt valitud tooted (vajutades nupule “Lisa korvi”) lisatakse ostukorvi. Avades ostukorv on Teil võimalus muuta toodete kogust ning tooteid ostukorvis vahetada või kustutada. Kui olete kõik tooted ostukorvi sisestanud, vajutage „Mine kassasse“. Tellimuses tuleb täita kõik tärniga (*) tähistatud väljad. Oluline on sisestada tarneviisile vastav info (valida täpne pakiautomaat, järeletulemisvõimalus või täpne kättetoimetamise aadress).  Peale tarne- ja makseviisi valimist tuleb tellimuse vormistamiseks ostukorvis vajutada nuppu „Esita tellimus“.  Pärast tellimuse esitamist saadetakse Kliendi e-postile tellimuse kinnitus.   Registreerunud Kliendil on võimalik näha oma ostude ajalugu ja muuta oma kasutajakonto seadistusi ja andmeid. Makse- ja tarnetingimused . Veebikeskkonnas tehtud tellimuste eest tasutakse üldjuhul ettemaksuna. Kliendil on võimalik tasuda tellitud kaupade eest sularahas (kui Klient tuleb ise kaubale järele), Maksekeskuse või arvega enne kaupade tarnet (arve saamiseks kontakteeruda tellimus@lambanahk.ee). Tasumine Maksekskuse kaudu toimub väljaspool E-poodi turvalises keskkonnas – pangalingiga vastava maksekeskkonna kaudu. Tellimuse esitamise ning tasumise järgselt saadetakse Kliendile e-posti teel tellimuse kinnitus.  Toodete omandiõigus läheb üle pärast toodete maksumuse täielikku tasumist.

TOODETE TARNIMINE

      Kui mõni toode puudub laost ja tellimust ei ole võimalik täita, võtab Müüja esimesel võimalusel Kliendiga ühendust. Kliendile pakutakse välja võimalik uus tarneaeg või toote asendamine teise tootega. Klient võib tellimuse muudatustest keelduda ning tasutud summa tagastatakse. E-poes esitatud tellimuse alusel komplekteeritakse kaup ja lähetatakse Kliendi poolt näidatud tarneviisil hiljemalt kolme tööpäeva jooksul alates arve tasumisest. Klient saab valida järgnevate kauba kättesaamise viiside vahel:  tuleb ise kaubale järele (eelneval kokkuleppel tel 5276376, tellimus@lambanahk.ee) või Omniva pakiautomaat.

TELLIMUSTE TÜHISTAMINE, TOODETE TAGASTAMINE

 Esitatud tellimus kehtib 3 tööpäeva. Kui selle aja jooksul makset ei sooritata, siis tellimus tühistatakse. Kui kaup on purunenud või olulise kahjustusega, mis polnud välisel vaatlusel kohe tuvastatav ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui saadetud kaup ei vasta tellimusele, palume sellest koheselt Müüjat teavitada. Kliendil on õigus vastavalt võlaõigusseadusele sidevahendi kaudu sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Müüja poolne tellimuse tühistamine. Kliendi tellitud kauba puudumisel võib Müüja tellimuse tühistada. Tellimust võib tühistada nii osaliselt kui ka täielikult. Tühistatud tellimusest informeeritakse klienti. Osalise tühistamise korral võtab Müüja Kliendiga ühendust ülejäänud tellimuse lähetamise või tühistamise osas. Tellimuse tühistamisel tagastatakse kliendile tasutud summa niipea, kui võimalik, ent mitte hiljem, kui 7 päeva jooksul arve laekumisest Müüja kontole.

GARANTII

          Toodetele kehtib tootja garantii seaduses ettenähtud 1 aasta jooksul. Toote nõuetele mittevastavuse või toote puuduste avastamisel teavitage sellest koheselt Müüjat. Toote tagastamise eelduseks on kliendile väljastatud arve. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korra on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või tagastada toode Müüja kulul.  Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral hüvitatakse toote eest tasutud summa koos transpordimaksumusega Kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates toote tagastamisest.  Müüja ei vastuta toote nõuetele mittevastavuse või puuduste eest juhul, kui: tegemist on toote loomuliku kulumisega; toode on halvenenud/kahjustunud Kliendi süül;  puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise tagajärjel.

KASUTUSTINGIMUSED

      Müügi- ja tarnetingimustega tutvumine on Kliendile kohustuslik. Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Olen lugenud ja nõustun Müügi- ja tarnetingimustega”, kinnitab Klient, et on tutvunud nimetatud tingimustega, neist aru saanud ja kohustub neid täitma.  E-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Müüja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Müüjal puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele. Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Müüja vastab Kliendi kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.  Küsimuste korral palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil tellimus@lambanahk.ee.